Antonio Banderas: Kalp krizi geçirmek başıma gelen en iyi şeylerdendi!

Ünlü oyuncu Antonio Banderas, 2017’de geçirdiği kalp krizinin “başına gelen en yeterli şeylerden biri” olduğunu söyledi.

Şarkul Avsat’ın aktardığına nazaran; Page Six’e konuşan 62 yaşındaki aktör, “Kalp krizi geçirmek tahminen de başıma gelen yeterli şeylerden biriydi zira kıymetsiz şeyleri başa takmanın ne kadar anlamsız olduğunu fark ettim” sözlerini kullandı. 

Banderas, “‘Öleceksem bunlara neden endişeleneyim ki?’ diye düşündüm. Bir gün öleceğimi daima biliyordum ancak vefatı bu kere tam şurada gördüm” dedi. 

Ünlü oyuncu, yaşadığı sıhhat sıkıntısının akabinde hayatında artık kızı Stella’ya, arkadaşlarına, ailesine ve oyunculuğa öncelik verdiğini ve “önemli sandığı fakat aslında anlamsızlığını fark ettiği şeylerden” kendisini uzaklaştırdığını belirtti.

Ocak 2017’de kalp krizi geçiren Banderas, kız arkadaşı Nicole Kimpel‘ın kendisine geç kalmadan aspirin vererek hayatını kurtardığını söylemişti.

Aynı yıl martta açıklama yapan oyuncu, bir dizi operasyon geçirdiğini lakin bedeninde önemli hasar oluşmadığını lisana getirmişti.

Banderas en son birincisi 2011’de çıkan Çizmeli Kedi’nin (Puss in Boots) devam sineması Çizmeli Kedi: Son Dilek (Puss in Boots: Last Wish) sevilen çizi karakteri tekrar seslendirdi.

Çizmeli Kedi: Son Dilek, 27 Ocak 2023’te vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir